DŮLEŽITÉ: Objednávky přijaté ode dne 18. 12. 2023 již nestihneme expedovat do Vánoc.

Gravírování na zakázku

Kromě vlastního e-shopu také nabízíme gravírování a laserové řezání na zakázku. Máte nápad na vlastní projekt? Potřebujete pogravírovat své výrobky, nebo třeba jen dárek pro babičku?

Ozvěte se nám. Během chvilky zjistíte, jak na to. Pro inspiraci se podívejte také do na naší nástěnku.


banner_na-zakazku_01 

Gravírování motivů, log, textů,...

Vše, co dokáže váš monitor zobrazit, dokážeme u nás převést na téměř libovolný materiál. Povrchově i do hloubky.

 

Gravírování fotografií

Ať už pro sebe, nebo jako originální dar. Vaši fotografii zvládneme vypálit v rozlišení až 1200DPI. Na dřevo, kůži, akrylát, keramiku a mnoho dalších materiálů. Výsledky jsou opravdu působivé.

 

Výroba obalů, modelů, komponent

Ze dřeva, překližky, kůže, akrylátu a jiných plošných materiálů nařežeme požadované tvary s přesností na tisícinu milimetru. Jmenovky, klíčenky, složité a miniaturní tvary - to vše je pro nás hračka

 

Příprava podkladů

Nemusíte být zkušený grafik, ani CNC programátor, abychom se spolu domluvili. Pokud zvládnete hovořit lidskou řečí, podklady, včetně základních návrhů dokážeme připravit za vás.

 

Pro restaurace a podniky

Máte restauraci, či jiný podnik a chcete, aby si vás hosté zapamatovali? Zkuste meníčko vypálené do dřeva, podtácky s vlastním logem, stylové talíře a mnoho dalšího. Ukažte zákazníkům, že máte vkus. Limitem je jen představivost.

 

Dřevěné vizitky

Už vám někdo dal do ruky vizitku, která byla vypálená na tenkém plátku dřeva? To zanechá dojem...

 

Svatební sety

tištěné pozvánky jsou už dávno za zenitem. Udělejte dojem a ozvláštněte svatební tabuli originálními jmenovkami, svatebním menu, talíři a dekoracemi. Nebo naopak potřebujete originální dar pro novomanžele? Co třeba fotka do dřeva?

 

Precizní kvalita

Veškerou práci, ať už jde o gravírování, nebo řezání, děláme na CO2 laseru značky EPILOG. Tento americký výrobce patří v oblasti komerčních a průmyslových laserů k tomu nejlepšímu. Přesnost na tisícinu  milimetru a reálné rozlišení až 1200DPI mluví za vše.

 

 

Zpět do obchodu