DŮLEŽITÉ: Objednávky přijaté ode dne 18. 12. 2023 již nestihneme expedovat do Vánoc.
Neohodnoceno

Dřevěný zápisník R2D2

Věnování zevnitř desek ?
Barva první stránky ?
Provedení stránek
Skladem
Značka: Jarlsen
490 Kč

Někdo rád ťuká do tabletu, jiný raději zaboří tužku do papíru.

Pro ty druhé z vás jsme vymazlili další edici zápisníků a skicáků v dřevěných deskách, tentokrát s motivem digitální ikony hvězdných válek. Za tento kousek se nebudete muset stydět v žádné kavárně, ani laboratoři. Ať už budete psát deník, nebo čmárat vzorečky. Poskládejte si ten svůj - na míru.

Desky skladného formátu A5 jsou z pevné březové překližky té nejvyšší truhlářské kvality a nezlomí se tak ani při neopatrném zacházení.

Jako vazbu jsme zvolili Kovové kroužky, aby zápisník vydržel opravdu dlouho. Žádné plasty, žádné ohebné části. S kvalitou jdeme na jistotu.

Papír je 100% recyklovaný, nebělený a nehlazený. Ideální volba pro ty z nás, kteří mají rádi přirozený pohyb tužky po papíře a není jim lhostejné, jaký příběh stojí za věcmi, které používají. Krom certifikátů Blue Angel a FSC® dodavatel papíru navíc za každý prodaný balík přispívá na výsadbu nových lesů.

Motiv je gravírovaný (vypálený) do hloubky a kompletace zápisníku, včetně broušení, formátování papíru a vazby probíhá ručně.

Můžete si vybrat z linkovaného, nebo čistého provedení stránek v počtu 130 stran (65 listů). Barva první stránky je též na vás. Na přání vám z vnitřní strany desek vypálíme váš vlastní text, nebo věnování.

Poskládejte si svůj dřevěný blok - na míru :)

Zpět do obchodu