DŮLEŽITÉ: Objednávky přijaté ode dne 18. 12. 2023 již nestihneme expedovat do Vánoc.
Neohodnoceno

dřevěný zápisník Botanik

Věnování zevnitř desek ?
Barva první stránky ?
Provedení stránek
Skladem
Značka: Jarlsen
590 Kč –16 % 490 Kč
Kategorie: Dřevěné zápisníky
Materiál: Březová překližka, 100% recyklovaný papír,
Velikost: A5
dřevěný zápisník Botanik
590 Kč –16 %

Notes v dřevěných deskách pro ty, kteří nechtějí být v zajetí aplikací a displejů. Pro ty, kdo si svůj život chtějí linkovat sami a za tím, co napíšou, si stojí. Ať už jde o osobní deník, nebo plánování byznysu.

Desky skladného formátu A5 jsou z pevné březové překližky té nejvyšší truhlářské kvality a nezlomí se tak ani při neopatrném zacházení. Pokud se vám bude zdát, že odstín desek je lehce kávový a že z nich kávu i cítíte, pak vás smysly nešálí. Dřevo jsme ošetřili silným výluhem z kávy Arabica.

Jako vazbu jsme zvolili Kovové kroužky, aby zápisník vydržel opravdu dlouho. Žádné plasty, žádné ohebné části. S kvalitou jdeme na jistotu.

Papír je 100% recyklovaný, nebělený a nehlazený. Ideální volba pro ty z nás, kteří mají rádi přirozený pohyb tužky po papíře a není jim lhostejné, jaký příběh stojí za věcmi, které používají. Krom certifikátů Blue Angel a FSC® dodavatel papíru navíc za každý prodaný balík přispívá na výsadbu nových lesů.

Motiv je gravírovaný (vypálený laserem) do hloubky a kompletace zápisníku, včetně broušení, formátování papíru a vazby probíhá ručně.

Můžete si vybrat z linkovaného, nebo čistého provedení stránek v počtu 130 stran (65 listů). Barva první stránky je též na vás.

Nenechte si ujít možnost vypálení vlastního textu, nebo věnování z vnitřní strany desek. Notes se tak stane jedinečným.

Poskládejte si svůj dřevěný blok - na míru :)

Zpět do obchodu